nepodporované zobrazení, otočte prosím na "portret"
Zátky osudu
podpořil Tradiční a kvalitní pivo | Pivovar Ostravar

Podívejte se na novou crazy komedii Zátky osudu
Ostravar podpořil vznik krátkého komediálního filmu z Ostravy

Pusťte si trailer krátké komedie Zátky osudu, kterou ve spolupráci s pivovarem Ostravar připravili spolutvůrci seriálových hitů jako MOST!, Lajna, sKORO NA mizině nebo Okresní přebor – scenárista Petr Kolečko a režisér Vladimír Skórka.

Zápletka krátkého filmu se točí kolem kapely mladých kluků, kteří se snaží prorazit se svým hitovým singlem, ale jejich cesta k slávě je plná překážek a komických situací. Čeká vás dokonale načepovaná kombinace muziky, humoru, dobrého piva a hvězdných hostů. Podaří se kapele prorazit s jejich hudebním megahitem? A objeví se i Richard? Podívejte se na trailer.


Premiéra celého filmu proběhne 20. května 2024 na youtubovém kanále tvůrců Dobře vycpaný bobr. V pondělí 27. května 2024 bude na YouTube Ostravaru k vidění prodloužená režisérská verze. 

NÁS NEZKROTÍTE!

Tvůrci se netají tím, že celý film, jehož vznik Ostravar finančně podpořil, má humornou formou ukázat charakter a nezkrotnost Ostravy. Samotné natáčení probíhalo v květnu letošního roku na oblíbených místech v Ostravě, mimo jiné u nábřeží řeky Ostravice. Ostravský byl také celý štáb a herci. Podívejte se sami níže v galerii!

ZÁTKY OSUDU

Tvůrci již od samotného začátku počítali se zapojením fanoušků – na sociálních sítích pivovaru Ostravar se o jejich přízeň utkalo celkem osm uchazečů. Ti soupeřili o místo ve filmové kapele snů. Mrkněte se, jak probíhal casting.


Díky hlasům fanoušků Ostravaru v komedii Zátky osudu nakonec zahráli Vlastimil Burda, Jan Chudý, Milan Cimerák a Kryštof Malec. Všichni jsou nejen výborní herci, které diváci mohou vidět třeba v ostravské Komorní scéně Aréna nebo v Těšínském divadle, ale také skvělí muzikanti. Obsazení doplnil autor scénáře Petr Kolečko v roli „protivného“ pražského producenta nebo bavič, muzikant a skladatel Jiří Krhut, který ztvárnil filmovou verzi sebe samotného. Více zajímavostí o hercích najdete v samostatných video medailoncích níže. 

Pro další novinky sledujte náš Facebook nebo Instagram. A přidejte se i k odběru našeho YouTube kanálu.

A nezapomeňte: nás nezkrotíte!

Bylo ti už 18?

Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let. Zadejte své datum narození.

Litujeme, ale pokud ti není víc jak 18, tak tě dál pustit nemůžeme.