nepodporované zobrazení, otočte prosím na "portret"
Zátky osudu
podpořil Tradiční a kvalitní pivo | Pivovar Ostravar

Podívejte se na novou crazy komedii Zátky osudu
Ostravar podpořil vznik krátkého komediálního filmu z OstravyPusťte si krátkou komedii Zátky osudu, kterou ve spolupráci s pivovarem Ostravar připravili spolutvůrci seriálových hitů jako MOST!, Lajna, sKORO NA mizině nebo Okresní přebor – scenárist
a Petr Kolečko a režisér Vladimír Skórka.

Zápletka krátkého filmu se točí kolem kapely mladých kluků, kteří se snaží prorazit se svým hitovým singlem, ale jejich cesta k slávě je plná překážek a komických situací. Čeká vás dokonale načepovaná kombinace muziky, humoru, dobrého piva a hvězdných hostů. Podaří se kapele prorazit s jejich hudebním megahitem? A objeví se i Richard? Podívejte se na celý film.


NÁS NEZKROTÍTE!

Krátký film, jehož vznik Ostravar finančně podpořil, má humornou formou ukázat charakter a nezkrotnost Ostravy. Natáčení probíhalo v květnu letošního roku na oblíbených místech v Ostravě, mimo jiné u nábřeží řeky Ostravice. Ostravský byl také celý štáb a herci. Podívejte se sami níže v galerii!

ZÁTKY OSUDU

Tvůrci již od začátku počítali se zapojením fanoušků Ostravaru – na sociálních sítích našeho pivovaru se o jejich přízeň utkalo celkem osm uchazečů. Ti soupeřili o místo ve filmové kapele snů. Podívejte se, jak probíhal casting.


Díky hlasům fanoušků Ostravaru v komedii Zátky osudu nakonec zahráli Vlastimil Burda, Jan Chudý, Milan Cimerák a Kryštof Malec. Všichni jsou nejen výborní herci, které diváci mohou vidět třeba v ostravské Komorní scéně Aréna nebo v Těšínském divadle, ale také skvělí muzikanti. Obsazení doplnil autor scénáře Petr Kolečko v roli „protivného“ pražského producenta nebo bavič, muzikant a skladatel Jiří Krhut, který ztvárnil filmovou verzi sebe samotného. Více zajímavostí o hercích najdete v samostatných video medailoncích níže. 

Další novinky sledujte na našem Facebooku nebo Instagramu. A přidejte se i k odběru našeho YouTube kanálu.

A nezapomeňte: nás nezkrotíte!

A nezapomeňte: nás nezkrotíte!

Bylo ti už 18?

Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let. Zadejte své datum narození.

Litujeme, ale pokud ti není víc jak 18, tak tě dál pustit nemůžeme.